shopping_cart0 Krepšelis

PREKIŲ GRĄŽINIMAS


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jeigu MB „Dorimus" internetinėje parduotuvėje (https://tekstilesgaminiai.lt) nusipirkote nekokybišką prekę, ją galite grąžinti vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė prieš tai neaptarus jos trūkumų, pirkėjas iš MB „Dorimus" turi teisę reikalauti, o MB „Dorimus" įsipareigoja:

  • pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
  • atitinkamai sumažinti prekės kainą;
  • grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo (jeigu pirkėjas nepageidauja prekės atsiimti biure) ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių  nustatyta tvarka. Prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (už grąžinamos prekės pašto išlaidas pinigai negrąžinami).

Kokybiškos prekės grąžinimo sąlygos:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (jeigu turėjo Prabavimo rūmų suteiktą plombą, būtinai būti su ja, jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.). 

Grąžinant ar keičiant kokybiškas prekes, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.

Prekės privalo būti grąžintos šiuo adresu : MB "Dorimus" Šiaulių 13-asis paštas, Spindulio g. 8.  LT-76174, Šiauliai, Lietuva

 

Prieš grąžinant prekę, bet ne vėliau kaip per 14 dienų po prekių pristatymo, pirkėjas turi vienu iš nurodytu būdų informuoti apie grąžinamas prekes :

  • atsiųsti elektroninį laišką e - pašto adresu: info@tekstilesgaminiai.lt kuriame būtų nurodyta: pirkėjo vardas, pavardė, adresas, telefonas, mobilusis telefonas, e-pašto adresas, užsakymo numeris, pirkimo ir siuntos gavimo data, sumokėta suma, prekės pavadinimas ir išsamus aprašymas apie rastus defektus.

Gavę šiuos duomenis, mes nedelsiant susisieksime su pirkėju ir galutinai suderinsime visus reikiamus klausimus. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje bei, pagal nurodytą komplektaciją, turi būti visos komplektuojamosios dalys.